ما در یک نگاه

درباره ما

 

شکل گیری و اهداف

اساس توسعه مدیریت بنگاههای اقتصادی، سازمانهای فرهنگی و حتی سیاسی در عصر امروز به مفاهیمی همچون فنآوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و آموزش تخصصی چنان گره ‌خورده است، که گویی فقدان یکی از اعضاء کل سیستم را به چالش می کشد. بدین ‌جهت حضور شرکتهای دانش‌محور در کنار مدیران ارشد، سازمانها و صاحبان مشاغل ضرورتی انکارناپذیر است. لذا از سال 1396 با جمعی از دوستان و متخصصان جوان بر آن شدیم که راهی در جهت تأمین این نیازها پی‌ریزی کنیم، از آن جهت تیم مهندسی را تشکیل و کیفیت، کاهش هزینه، افزایش بهره‌وری و خدمت‌رسانی ایده آل را سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار دادیم. "مرکز تحقیقات و توسعه فنآوری بهامد سازان" با همکاری جمعی از متخصصین انفورماتیک و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری تاسیس گردیده است. مجموعه فعالیتهای این مرکز، پاسخی است به نیاز موسسات و سازمانها و شرکتهای بزرگ و متوسط در زمینه خدمات تخصصی زیرساخت شبکه، امنیت شبکه و ارتباطات یکپارچه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب. "مرکز تحقیقات و توسعه فنآوری بهامد سازان" کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع  صنعت انفورماتیک دنیا می باشند.

اهداف و خط مشی

"مرکز تحقیقات و توسعه فنآوری بهامد سازان"، یکی از گروههای فعال در حوزه فنآوری اطلاعات وارتباطات می باشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی، مبنی بر فنآوریهای نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.

محور فعالیت های شرکت در یک نگاه:

 • بهینه سازی، ارتقاء و اصلاح زیرساخت شبکه Network Optimization
 • طراحی و پیاده سازی زیرساختهای مجازی با تکنولوژیهای مجازی سازی
 • طراحی و پیاده سازی سامانه دورکاری و مجازی سازی  vMWare Horizon View, Citrix XenApp
 • تجزیه و تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای اتوماسیون و یکپارچه مدیریتی
 • مشاوره و پیاده سازی راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Microsoft Skype for Business
 • طراحی و پیاده سازی سیستم تلفن تحت شبکه Voice over IP - VoIP
 • ارائه راهکارهای ویدئوکنفرانس و وب کنفرانس با استفاده از محصول Adobe Connect, Microsoft Skype for Business
 • استقرار سامانه پست الکترونیک درون سازمانی (Local Private Mail Server (Microsoft Exchange Server
 • مشاوره و فروش محصولات فکس سرور تحت شبکه Network Fax Server
 • مشاور امنیت شبکه و ارائه راهکار و تجهیزات امن سازی Serverها و Serviceها
 • برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش  Microsoft Skype for Business – Citrix – vMWare

 

چشم انداز

این مرکز می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فنآوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقاء دانش فنی سازمانها و شرکتهای مختلف، در عرصه IT گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازار است. برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندیها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیتهای این مرکز قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مرکز تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست. انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مرکز به آنها پایبند هستند.

 

"کسانی که عاشـق کیفیت اند، بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند، باعث بهبود کیفیت می شوند."

از کتاب: Human Motivation     اثر: David C.McClelland